Read Aš esu Livija by Phyllis T. Smith Free Online


Ebook Aš esu Livija by Phyllis T. Smith read! Book Title: Aš esu Livija
The author of the book: Phyllis T. Smith
Format files: PDF
The size of the: 496 KB
City - Country: No data
Loaded: 2175 times
Reader ratings: 7.4
Edition: Tyto alba
Date of issue: 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:Svarsčiau, kiek moterų nuo neatmenamų laikų galvojo apie tai, kad jei moterys galėtų valdyti pasaulį, jis būtų geresnis negu yra. Išties, argi kiekviena moteris vienu ar kitu metu apie tai nepamąstė? Žinoma, aš taip pat.
Phyllis T. Smith (Filisė T. Smit) – JAV rašytoja, gimė ir gyvena Brukline, Niujorke. Autorė nuo vaikystės žavėjosi senovės Romos istorija ir kultūra.
„Aš esu Livija“ – romanas, į mus prabylantis vienos garsiausių Romos moterų balsu. Livija Druzila (58 m. pr. Kr.–29 m. po Kr.) – įtakingiausia senovės Romos moteris, Cezario Augusto žmona, politinė jo padėjėja, dviejų sūnų motina. Moteris, apie kurią buvo kalbama, kad ji vieną po kito nunuodijo potencialius savo vyro įpėdinius, o galiausiai ir jį patį tam, kad jos sūnus Tiberijus galėtų valdyti Romą. Bet ar tikrai?
Savo istoriją mums pasakoja pati Livija. Mergaitė, vaikystėje išgirdusi apie sąmokslą nužudyti valdovą ir kaip tylėjimo garantas atiduota Tiberijui Neronui į žmonas. Jaunutė žmona, pagimdžiusi savo vyrui du sūnus. Moteris, kurią Tiberijus atidavė Cezariui Augustui jos pačios sutikimu – tam, kad laimingoje santuokoje išgyventų daugiau nei penkiasdešimt metų. Moteris, svajojusi apie meilę, laimę ir valdžią – ir visa tai įgijusi dėl savo proto ir grožio. Žmona, viską aukojanti savo vyro labui ir savo sūnaus būsimai šlovei... Visa tai telpa vienoje moteryje: aistringoje, gudrioje, kartais negailestingoje ir valdingoje. Ne veltui jos bijojo, ją gerbė, po mirties garbino kaip deivę, o Romos moterys prisiekdavo Livijos vardu.
Karų, gaisrų, intrigų, mūšių dėl valdžios ir meilės kupina senovės Romos istorija atgyja pasakojama Livijos Druzilos lūpomis.


Download Aš esu Livija PDF Aš esu Livija PDF
Download Aš esu Livija ERUB Aš esu Livija PDF
Download Aš esu Livija DOC Aš esu Livija PDF
Download Aš esu Livija TXT Aš esu Livija PDFRead information about the author

Ebook Aš esu Livija read Online! I was born in Brooklyn, NY and still live about a mile from where I grew up. I received a bachelor’s degree from Brooklyn College and a master’s degree from New York University, and pursued a practical career, teaching computer applications to workers who needed new skills to succeed on the job.

I enjoyed helping my students realize their dreams. But I always yearned to write historical fiction and in my spare time immersed myself in the literature, art, and history of the ancient world. Eventually, I wrote a novel called I Am Livia about the unjustly maligned wife of Rome’s first emperor. My second novel The Daughters of Palatine Hill focuses on Livia’s stepdaughter Julia, and Cleopatra’s daughter Selene. I look forward to writing more novels set in ancient Rome.Reviews of the Aš esu Livija


STANLEY

After this book, I look at the world with different eyes!

HUGO

A wonderful piece

EVIE

Masterpiece! Masterpiece! Masterpiece! Just an incredibly scary, deep and interesting book, penetration to shivers!

LUKE

Interesting, exciting story.

BELLA

Black and White
Add a comment
Download EBOOK Aš esu Livija by Phyllis T. Smith Online free

PDF: a-esu-livija.pdf Aš esu Livija PDF
ERUB: a-esu-livija.epub Aš esu Livija ERUB
DOC: a-esu-livija.doc Aš esu Livija DOC
TXT: a-esu-livija.txt Aš esu Livija TXT