Read Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 by Scott Kelby Free Online


Ebook Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 by Scott Kelby read! Book Title: Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2
The author of the book: Scott Kelby
Format files: PDF
The size of the: 388 KB
City - Country: No data
Loaded: 2255 times
Reader ratings: 6.5
Edition: Alfa Yayıncılık
Date of issue: 2008
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:Olay yaratan, best-seller olan Dijital Fotoğrafçının El Kitabı'nın yazarı Scott Kelby,1.cildin kaldığı yerden devam eden yepyeni bir kitapla geri döndü. Bu kitap 'Hmm, demek ki böyle yapıyorlar' söyleminden daha fazlasını sunuyor. Günümüz diline uygun, doğrudan konuya odaklı, teknolojik sıkıcılıktan uzak anlatımı sayesinde bu kitabın 1. cildi, dünyanın en çok satan dijital fotoğrafçılık kitabı oldu.

Scott bu kitabın parlak önerisini nasıl açıklıyor: 'Diyelim ki sizinle beraber bi çekime gittik ve bana 'Flaş kullandığımda, resmini çektiğim kişinin arkasındaki fon siyah oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? 'diye sordunuz. Size flaş oranları ya da flaş senkronizasyonu ve arka perde senkronizasyonu hakkında ders vermem. Bunun yerine sadece 'Deklanşör hızını saniyenin 1/60'ına düşür. İşe yarayacak.' derim. İşte bu kitap da tamamen böyle: Sizinle çekime çıkacağız ve sorularınızı yanıtlayacağım, size önerilerde bulunacağım ve benim bildiğim sırları ayni bir dostla da yapacağım gibi sizinle paylaşacağım - bütün o teknik açıklamaları ve fotoğrafçılık jargonunu kullanmaksızın.'

Her sayfada fotoğrafçılığınızı ileri götürecek sadece bir tek kavram işleniyor. Her sayfayı çevirdiğinizde işlerinizi bas-çek fotoğraflardan galerilere asılacak baskılara dönüştürecek olan profesyonel başka bir ayarı, aracı ya da hileyi öğreneceksiniz. 'Kabul edilebilir'görünen kareler çekmekten ve fotoğraf dergilerine bakarak, 'Neden benim fotoğraflarım da böyle durmuyor? ' diye düşünmekten bıktıysanız, bu kitap tam size göre.

Bu, kafa karıştırıcı jargon ve ayrıntılı kavramlar içeren, teorik bir kitap değil. Bu kitap hangi düğmeye basılacağına, hangi ayarın ne zaman kullanılacağına dair bir eser. En sıkı korunan yaklaşık 200 kadar 'hile' ile çekimlerinizi büyük ölçüde daha iyi görünümlü, daha net, daha renkli ve daha profesyonel hale getirecek.


Download Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDF Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDF
Download Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 ERUB Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDF
Download Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 DOC Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDF
Download Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 TXT Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDFRead information about the author

Ebook Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 read Online! Scott Kelby is an American author and publisher of periodicals dealing in Macintosh and Personal Computer software, specifically for design professionals, photographers, and artists.

Kelby is editor and publisher of Photoshop User and Layers magazines, president and co-founder of the National Association of Photoshop Professionals (NAPP) and is president of Kelby Media Group, an Oldsmar, Florida-based software training, education, and publishing firm.
Kelby is a photographer, designer, and the award-winning author of more than 40 books.


Reviews of the Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2


MASON

A book that impressed me to the depths of my soul.

EVAN

Perfect Design and content!

HARRY

The book is a masterpiece that makes a richer soul, speech, and wider horizon.

FAITH

This book is holding in tensions until the end!
Add a comment
Download EBOOK Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 by Scott Kelby Online free

PDF: dijital-fotorafnn-el-kitab-cilt-2.pdf Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 PDF
ERUB: dijital-fotorafnn-el-kitab-cilt-2.epub Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 ERUB
DOC: dijital-fotorafnn-el-kitab-cilt-2.doc Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 DOC
TXT: dijital-fotorafnn-el-kitab-cilt-2.txt Dijital Fotoğrafçının El Kitabı, Cilt 2 TXT