Read İlişkinin Tadı Tuzu by Resmaa Menakem Free Online


Ebook İlişkinin Tadı Tuzu by Resmaa Menakem read! Book Title: İlişkinin Tadı Tuzu
The author of the book: Resmaa Menakem
Format files: PDF
The size of the: 524 KB
City - Country: No data
Loaded: 1091 times
Reader ratings: 7.7
Edition: Kuraldışı Yayınları
Date of issue: 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English

Read full description of the books:İki insan ne için birbirine aşık olur? Bir süre sonra tartışmak, çatışmak için mi? Aynen öyle! Aşkın baş döndüren, gözleri kör eden o ilk dönemi geçtikten sonra hâlâ aranızda anlaşmazlık, uyuşmazlık yoksa ve bazen kavga etmiyorsanız asıl o zaman ilişkinizde ciddi sorun vardır! İki kişinin, "mutlu bir çift" olarak iyi ve güzel şeylerin keyfini sürmesinin yanı sıra zorlukları ve sıkıntıları birlikte aşmaları hiç de kolay değildir. Bunun için güvenilir ve dürüst bir ilişki şarttır ve bu türden her ilişki doğal olarak çatışma üretir. Ancak çiftlerin büyük çoğunluğu çatışmadan kaçınmaya veya farklılıkları önemsizleştirmeye, görmezden gelmeye çalışır; böylece daha rahat ve huzurlu olacaklarını düşünürler. Oysa bu doğru değildir. İlişkinizde ömür boyu sığ sularda dolaşmayıp da derin denizlere açılmak istiyorsanız fırtınalarla boğuşmayı, hatta kayalıklara bindirmeyi göze almanız gerekir.

Çatışmadan kaçınmak demek her zaman için en azından bir tarafın kendi kişiliğinden ve bütünlüğünden ödün vermesi ve dolayısıyla büyümekten uzak kalması demektir. Bu kitap ilişkilerde büyümeyi ve olgunlaşmayı ele alıyor; ve kaçınılmaz olarak büyümenin ağrısız, sancısız olamayacağını vurguluyor. Duygusal veya düşünsel farklılıklar, uyuşmazlıklar çatışmaya yol açar ama aynı zamanda değişim ve dönüşüm için de bir fırsattır. Çift terapisinde deneyimli yazar Resmaa Manakem uyuşmazlığı, çatışmayı yöneterek ilişkinizi nasıl daha derin ve güçlü kılacağınızı anlatıyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Download İlişkinin Tadı Tuzu PDF İlişkinin Tadı Tuzu PDF
Download İlişkinin Tadı Tuzu ERUB İlişkinin Tadı Tuzu PDF
Download İlişkinin Tadı Tuzu DOC İlişkinin Tadı Tuzu PDF
Download İlişkinin Tadı Tuzu TXT İlişkinin Tadı Tuzu PDFRead information about the author

Ebook İlişkinin Tadı Tuzu read Online! For over twenty years, Resmaa Menakem MSW LICSW SEP has worked with people facing difficult life circumstances. Resmaa has demonstrated that working within a ecological systemic paradigm to aid people in addressing issues is the most productive way to help challenge,resolve and confront important problems in our relationships and ourselves.

With this in mind, Resmaa created RESMAA ROCKS. As a nationally recognized leader in the fields of diversity, strategic planning, organizational development, and trauma therapy, Resmaa empowers people to better understand their past and present successes and obstacles. Individuals, couples and families then use this information to build a more intentional future.

Resmaa Menakem, MSW, LICSW, SEP has also been featured on the Oprah and The Dr. Phil Show as a family and relationship expert.


Reviews of the İlişkinin Tadı Tuzu


JACOB

Best among ordinary

BOBBY

Perfect Design and content!

LILY

I keep this book in my hand and feel so happy.

JOSEPH

Despite the criticism, I liked the book!

SIENNA

Strongly recommend
Add a comment
Download EBOOK İlişkinin Tadı Tuzu by Resmaa Menakem Online free

PDF: likinin-tad-tuzu.pdf İlişkinin Tadı Tuzu PDF
ERUB: likinin-tad-tuzu.epub İlişkinin Tadı Tuzu ERUB
DOC: likinin-tad-tuzu.doc İlişkinin Tadı Tuzu DOC
TXT: likinin-tad-tuzu.txt İlişkinin Tadı Tuzu TXT